Privalumai

Privalumai

„Quantum satis“

Gaunate tiek, kiek reikia. Mokate už tai, ką naudojate.

Šiuolaikinei įmonei svarbu skaičiuoti, todėl norima investuoti tiek, kiek yra reikalinga, mokėti tik už šiuo metu naudojamus resursus. Pasitaiko atvejų, kad perkant serverį arba paslaugą jame, tenka rinktis sprendimus, kurių šiuo metu nereikia, tačiau reikės ateityje. Mes siūlome sistemas ir sprendimus, kurie padeda išvengti keblaus pasirinkimo: pirkti dabar tiek, kiek nereikia, ar taupyti ir tikėtis, jog mažesnio kiekio resursų užteks ilgam. Naudojant UAB „Proservis“ serverius, galima didinti arba mažinti resursus (atmintį, disko talpą, procesorių kiekį) realiu laiku, priklausomai nuo tuo metu esančių poreikių. Tai suteikia galimybę Jums investuoti tik tiek, kiek reikalauja šiuo metu naudojami resursai. O padidėjus resursų kiekiui, praplėsti paslaugų kiekį. Todėl galite jaustis patogiai, užtikrinti ir ramūs.

Viskas viename

Kompleksiniai IT sprendimai verslui.

Dažnai paslaugų užsakymas iš skirtingų tiekėjų leidžia pasirinkti tinkamesnę paslaugą. Paslaugos, kaip IT ūkio priežiūra, reikalauja specifinių žinių ir teikėjo įsigilinimo į Jūsų IT ūkį. Naudinga pasitelkti vieną paslaugos teikėją.

Kuomet IT ūkio paslaugų teikėjas yra vienas, galima lengviau nustatyti kylančios problemos esmę, įvykusio incidento arba gedimo priežastį. Siūlydami kompleksinius sprendimus, mes esame atsakingi už efektyvų ir greitą Jūsų IT srities problemų sprendimą.

Įsigydami kompleksinį IT sprendimą iš vienų rankų Jūs kartu įsigyjate operatyvų iškilusios problemos sprendimą. Todėl Jūs jausitės užtikrinti, ramūs gaudami paslaugas iš vieno tiekėjo operatyviai.

„Know how“

Stipri komanda, lyderiaujančios technologijos.

Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiauja su žymiausiais IT technikos gamintojais ir lyderiaujančiais programinės įrangos kūrėjais, todėl galime drąsiai rekomenduoti šias sistemas, kurios Jums palengvins darbą (plačiau apie jas):

Savitarna 24/7

Visas funkcijas galite valdyti patys.

Siekdami teikti kokybiškas paslaugas, esame sukūrę daug patogių įrankių, kurie leidžia procesus, resursus, o kartu ir paslaugas valdyti visiškai automatiškai arba iš dalies automatizuotai. Todėl Jums suteikiame galimybę bet kuriuo paros metu prieiti prie reikiamos informacijos, paslaugas, parametrus valdyti UAB „Proservis“ savitarnos sistemoje. Klientų savitarnos svetainėje galite:

  • užsakyti arba nutraukti paslaugų naudojimą;
  • padidinti arba sumažinti serverio resursus;
  • registruoti informaciją apie gedimus;
  • stebėti vykdomų darbų procesą;
  • apmokėti už paslaugas.

Stebėsena 24/7

Gedimus pastebime greičiau nei klientas.

Mes nuolatos stebime Jūsų naudojamą įrangą, siekdami laiku pastebėti ir reaguoti į galimus sistemų, interneto linijos sutrikimus, elektros dingimus, kenkėjišką veiklą  ir kitas galimas problemas. Net ir menkiausių gedimų ar sistemų sutrikimų atveju gauname pranešimus stebėjimo sistemose (Zabbix, Cacti, Smokeping), el. laiškais ir/arba SMS‘ais.

Sistemų veiklos stebėjimas 24/7 mums leidžia nedelsiant imtis priemonių bet kuriuo paros metu.

Pagalbos linija 24/7

Atsiliepiame ir problemas sprendžiame „ASAP”.

Techninės pagalbos linija veikia visą parą, septynias dienas per savaitę. IT sistemos sutrikimo atveju stebėjimo sistemos automatiškai informuoja atsakingą darbuotoją apie gedimą. Mūsų budinti komandos dalis yra pasirengusi suteikti Jums būtiną IT sistemų tvarkymo pagalbą bet kurią akimirką.