Mūsų patirtis

Mūsų patirtis

Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiauja su žymiausiais IT technikos gamintojais ir lyderiaujančiais programinės įrangos kūrėjais tam, kad pasiūlytų Jums tobuliausias sistemas ir optimaliausius sprendimus.
Openstack
Openstack

Atvirojo kodo debesų kompiuterijos paslaugų valdymo sistema. Openstack – tai labiau platforma, o ne naudojimui paruoštas produktas. Visiškai modulinė, nestipriai susietų (loose coupled) elementų sistema, kurios pagalba įmonės gali sukonstruoti savo debesų kompiuterijos valdymo sistemas.

Cloudstack
Cloudstack

Apache fondo valdoma atvirojo kodo IaaS debesų kompiuterijos platforma. Lanksti, galinga sistema, leidžianti valdyti daugelyje duomenų centrų veikiančias debesų kompiuterijos paslaugas.

Open Nebula
OpenNebula

Pagrindiniai atvirojo kodo IaaS debesų kompiuterijos platformos OpenNebula kūrėjai. OpenNebula – atvirojo kodo, nesudėtinga, tačiau patikima ir galinga IaaS debesų kompiuterijos platforma skirta įvairaus dydžio įmonių privačių ir hibridinių debesų valdymui.


Direct Admin

Nesudėtingai valdoma, tačiau funkcionali ir patikima hostingo paslaugų valdymo sistema. Jos pagalba vartotojai gali paprastai, naudodami interneto naršyklę, įkelti savo tinklapius, valdyti el.pašto paslaugas, vardų serverius ir kitus tinklapių prieglobos paslaugos parametrus.

Apache
Apache Web Server

Populiariausias pasaulyje atvirojo kodo web serveris. Didžioji dalis interneto tinklapių yra aptarnaujami būtent Apache HTTP serverio. Šis serveris palaiko populiariausias interneto programavimo kalbas, autentifikacijos, duomenų šifravimo mechanizmus. Norimos funkcijos gali būti įjungiamos ir išjungiamos modulių pagalba.

Ceph
Ceph

Ceph yra atvirojo kodo paskirstytoji duomenų ir objektų saugykla. Ši sistema įgauna vis didesnį populiarumą, ją jau naudoja daugybė įmonių – nuo įvairių IT paslaugų teikėjų iki didžiųjų TOP500 kompanijų. Dėl scale-out paskirstytosios sistemos, ceph užtikrina didelį našumą, itin aukštą patikimumą ir beveik neribotą plečiamumą.

Cacti
Cacti

Atvirojo kodo monitoringo sistema. Cacti labiausiai tinka sudėtingos konfigūracijos kompiuterinių tinklų, tinklo įrenginių stebėjimui. Stebėjimas vykdomas SNMP protokolu. Galimas masinis įrenginių įkėlimas, pasiekiamumo, stebimų parametrų grafikai, tinklų schemos.

Zabbix
Zabbix

Galinga ir funkcionali atvirojo kodo monitoringo sistema, savo galimybėmis lenkianti daugelį komercinių alternatyvų. Sistemos pagalba galima stebėti Linux, Windows, BSD serverius, web aplikacijas, tinklo įrenginius, ar bet kuriuos SNMP protokolą palaikančius prietaisus.


RapidSSL

Skaimeninių sertifikatų leidėjas. Pigesnė Thawte alternatyva.

Ubuntu
Ubuntu Linux

Atvirojo kodo Linux operacinė sistema, plėtojama įmonės Canonical. Ubuntu naujos versijos išleidžiamos kas pusę metų, o dviejų metų periodu išleidžiama LTS (Long Term Support) versija. Dažnai išleidžiamą Ubuntu Linux sudaro naujausia programinė įranga ir branduoliai. Jei ilgas sistemos palaikymas yra svarbiau nei naujausios programos, verta rinktis LTS versiją.

CentOS
CentOS Linux

Atvirojo kodo Linux operacinė sistema, sukurta naudojant viešus RHEL programinius kodus. CentOS yra 100% suderinamas su Red Hat Enterprise Linux. Iš esmės CentOS yra tas pats Red Hat Enterprise Linux, tik nemokamas ir be Red Hat inc. palaikymo. Red Hat išleidus naują RHEL versiją, po kelių mėnesių pasirodo ir CentOS atitinkama versija.

Fedora
Fedora Linux

Atviro kodo Linux operacinė sistema finansuojama Red Hat, inc. Red Hat investuoja į šią distribuciją norėdama paskatinti opensource bendradarbiavimą ir inovacijas, todėl šią Linux distribuciją sudaro pati naujausia ir pažangiausia programinė įranga, kuri vėliau perkeliama į Red Hat Enterprise Linux. Fedora Core dažniausiai naudojama kompiuteriuose ir serveriuose, kuriuose reikalinga nors ir mažiau pratestuota, bet pati naujausia programinė įranga.

RedHat
RedHat Enterprise Linux

Įmonės RedHat inc. kuriama komercinė Linux versija. Viena seniausių ir pati didžiausia opensource programinės įrangos įmonė teikia RHEL specialistų mokymų, sertifikavimo ir programinės įrangos palaikymo paslaugas. Nors Red Hat Enterprise Linux yra komercinė operacinė sistema, jos programiniai kodai yra platinami laisvai, todėl rinkoje egzistuoja daug nemokamų Linux distribucijų, pilnai suderinamų su RHEL.

Veeam

„Veeam® Backup & Replication ™“ įmonėms padeda užtikrinti visapusišką duomenų apsaugą virtualioms, fizinėms ir debesų pagrindu veikiančioms darbo aplinkoms. Viena konsolė užtikrina greitą, lanksčią ir patikimą visų programų ir duomenų atsarginį kopijavimą, atkūrimą ir replikavimą.

Microsoft
Microsoft

Visame pasaulyje žinomas programinės įrangos gamintojas. Specializuojamės šiose Microsoft programinės įrangos srityse: Windows ir Windows server operacinės sistemos, biuro programinė įranga (Microsoft Office), Exchange, SQL serveriai.

Debian Linux
Debian Linux

Atviro kodo Linux operacinė sistema. Remiantis šios operacinės sistemos programiniais kodais pradėta kurti Ubuntu linux distribucija. Debian Linux naujos versijos išleidžiamos gana retai, nes ypatingas dėmesys skiriamas programinės įrangos testavimui ir patikimumui. Tai labiau serverių operacinė sistema.

Thawte
Thawte

Skaimeninių sertifikatų leidėjas. Jų naudojami skaitmeniniai sertifikatai ir parašai skirti serverių saugumui užtikrinti, vartotojų autentifikavimui, informacijos slaptumo užtikrinimui; elektroninėje komercijoje – transakcijų saugumui.

Bitdefender

„Bitdefender“ yra vienos iš greičiausių ir efektyviausių tarptautiniu mastu sertifikuotų saugos programinės įrangos linijų kūrėjas. Kiekvieną dieną „Bitdefender“ saugo dešimtis milijonų namų ir verslo vartotojų visame pasaulyje – suteikdama jiems ramybę žinant, kad jų skaitmeninė patirtis bus saugi.