Prekyba

Prekyba

Serverių, darbo kompiuterių, tinklo įrangos ir programų pardavimas.

Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiauja su žymiausiais IT technikos gamintojais ir lyderiaujančiais programinės įrangos kūrėjais. Siūlydami klientams kompiuterius ir serverius, mes rekomenduojame pasaulyje žinomiausių gamintojų produktus, tokius kaip: Intel – procesoriai, pagrindinės plokštės, SSD diskai, Kingston – atmintys, Mikrotik – tinklo įranga ir kt. Esame autorizuotas Microsoft partneris, taip pat siūlome ir nemokamus programinius sprendimus, bei kitų gamintojų programas. 

Serveriuose ar kompiuteriuose diegiame tik legalią arba nemokamą programinę įrangą, sukonfigūruojame pagal poreikius, pristatome į vietą ir jas prijungiame. Įsigyjant legalią programinę įrangą, įgyjama ši nauda:
  • saugumas ir stabilumas;

    Programinės įrangos kūrėjai teikia visus reikiamus patobulinimus, atnaujinimus. Programos kodas nėra modifikuotas “hakerių“, todėl programos saugios ir stabilios.

  • gamintojo palaikymas;

    Gamintojas Jums suteiks reikiamas konsultacijas, patars, pasiūlys tinkamus sprendimus ir optimalią kainą.

  • užtikrintumas, patikimumas.

    Vagystės atveju galėsite nedvejodami kreiptis į atitinkamas institucijas dėl pasisavintų duomenų.

Atsižvelgiant į mūsų ilgametę patirtį, dirbdami su Jumis kartu, galime parinkti efektyviausius produktus, priderinti juos prie jau esančios įrangos ir poreikių. Jūs sutaupysite, nes Jums pasiūlysime legalias sistemas didmeninėmis kainomis, todėl rezultatas – kokybiškas sprendimas už patrauklią kainą. Be to, parduotai įrangai suteikiame gamintojo garantiją ir pogarantinį aptarnavimą.