Programavimas

Programavimas

Programavimo sprendimai, esamų sistemų palaikymas.

Mūsų programuotojai rūpinasi IT sistemų programiniu palaikymu ir tobulinimu. Programuojame daug įrankių, leidžiančių valdyti įvairias sistemas. Esame lankstūs ir tikslūs, todėl, prireikus programinių sprendimų ar jau esamų programų pataisymo, galime Jums padėti: atliekame programavimo darbus pagal kliento poreikius. Taip Jums lengviau išlaikyti teikiamų paslaugų vientisumą, kadangi visas paslaugas gaunate iš vienų rankų. 

Proservis programavimas

Pateikiame UAB „Proservis“ ir mūsų klientų bendrų programavimo projektų pavyzdžių:
  • Klientas naudoja SMS informavimo sistemą, kurią įdiegė prieš penkerius metus. Laikui bėgant, verslo poreikiai kinta, prireikia pokyčių SMS tekstui, SMS siuntimo laikui ir siuntimo sąlygoms. Įmonė, kuri minimą sistemą sukūrė, jau nebeegzistuoja. Klientas nežino, į ką kreiptis dėl reikiamų patobulinimų. Tokie patobulinimai būna pakankamai smulkūs, tad didelės programuotojų kompanijos šiais darbais neužsiima. Šis klientas renkasi UAB „Proservis“ paslaugas ir išreiškia pageidavimą nedideliems sistemų pakeitimams. Pasitelkdami savo resursus mes klientui atliekame smulkius perprogramavimo darbus.
  • Klientas naudoja WEB formą internete, kurią galima užpildyti duomenimis. Klientas nusprendžia, kad toje formoje trūksta vieno lauko. Tokį laukelį mes galime pridėti.
  • Įmonė savo klientus informuoja apie paslaugas, sąskaitų apmokėjimo pradelsimus el. paštu, tačiau įmonė nori el. žinutės turinio arba išsiuntimo logikos pataisymo. UAB „Proservis“ programuotojai atlieka šio tipo korekcijas.
Jei ir Jūs turite dar neįgyvendintų projektų, kurie laukia savo eilės tarp visų Jūsų darbų, patikėkite šią užduoti mūsų programuotojų komandai.